Motorówki Szczecin

Atrakcyjna oferta na wynajem łodzi

Nasza firma oferuje możliwość wynajmu wysokiej klasy motorówek w Szczecinie. Nasze łodzie pochodzą od sprawdzonego i solidnego producenta. Świadczy to, że na naszych łodziach możecie Państwo czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ich stan techniczny podobnie jak i wizualny jest doskonały. Stale go monitorujemy, aby łodzie były zadbane, czyste i zapewniały bezpieczeństwo podczas rejsu. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na niej możecie Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty oraz nawiązać kontakt z naszym biurem. Na niej znajduje się też formularz pozwalający dokonać rezerwacji interesującego terminu na rejs po Odrze. Zapewniamy na pokładzie wiele udogodnień oraz bogate wyposażenie, które wpłynie na komfortowy i wygodny pobyt. Nasza firma to gwarancja, że pobyt będzie udany. 

Zapraszamy serdecznie

Spływ rzeką należy do atrakcyjnego sposobu na spędzenie wolnego dnia. Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszych usług oraz działalności. Nasze usługi to najwyższa jakość i staranność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nich i przekonaniu się o ich wartości. Decydując się na wybór naszej firmy będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Motorówki Szczecin to dobra oferta w korzystnych cenach. 

Copyright © 2019   www.motorowki-szczecin.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.